OFERTA DLA ZAPRACOWANYCH

Ofertę MEDICAL PARK – RIVERSIDE SPA dostosowaliśmy do potrzeb gości pochłoniętych pracą zawodową do tego stopnia, że nie mogą sobie pozwolić na długotrwałe pobyty zdrowotno-wypoczynkowe w tradycyjnych sanatoriach. Krótkie, ale dobrze zaplanowane wizyty poświęcone na profesjonalną profilaktykę i rehabilitację mogą w ich przypadku być lepszym rozwiązaniem. Nasi specjaliści potrafią skutecznie zatroszczyć się także o zdrowie tych gości, elastycznie dostosowując plan terapii do ich wolnego czasu.

OFERTA DLA OSÓB TOWARZYSZĄCYCH

W MEDICAL PARK – RIVERSIDE SPA zaspokajamy potrzeby i oczekiwania nie tylko osób szukających pomocy w zakresie terapii i rehabilitacji kręgosłupa. Nasze zindywidualizowane podejście oraz szeroka oferta z zakresu rekreacji, fitness i SPA umożliwia gościom przyjemne i pożyteczne spędzanie czasu w towarzystwie swoich bliskich, bez konieczności dłuższej rozłąki ani jakiegokolwiek kompromisu z obu stron.

OFERTA DLA PAR

Ofertę MEDICAL PARK – RIVERSIDE SPA skonstruowaliśmy tak, aby także była odpowiedzią na potrzeby par, w których jedna osoba ma problemy zdrowotne i potrzebuje profesjonalnej profilaktyki (lub jest na etapie rehabilitacji), druga zaś jest zdrowa i oczekuje jedynie dostępu do atrakcyjnych, przyjemnych form spędzania czasu.

OFERTA DLA MATEK Z MAŁYMI DZIEĆMI

Ciąża oraz wymagająca długotrwałego wysiłku opieka nad małym dzieckiem to czas, kiedy w życiu kobiety często pojawiają się pierwsze problemy z kręgosłupem. Dlatego oferta MEDICAL PARK – RIVERSIDE SPA zawiera także odpowiedź zarówno na dolegliwości kobiet w ciąży, jak i młodych mam. W naszym ośrodku oferujemy zarówno specjalistyczne zabiegi rehabilitacyjno-lecznicze przygotowane specjalnie z myślą o nich, jak i pomoc naszych niań, która pozwoli wygospodarować czas na odpoczynek i relaks. Nasza oferta stwarza także wyśmienite warunki do pobytów rodzinnych w szerszym, wielopokoleniowym gronie.

OFERTA DLA DYSPONUJĄCYCH SWOIM CZASEM

Oferta MEDICAL PARK – RIVERSIDE SPA mieści w sobie tak wiele, że aby w pełni z niej skorzystać warto przeznaczyć na pobyt odpowiednio dużo czasu. Dla gości będących na emeryturze, ale i wszystkich innych, którym obca jest presja czasu, to miejsce wprost wymarzone. Mogą tu bowiem nie tylko korzystać z zabiegów medycznych i rehabilitacyjnych, ale także aktywnie zadbać o własne zdrowie, spędzając czas w bliskim kontakcie z dziką przyrodą. Obserwowanie jej cyklicznych, zgodnych z porami roku przemian jest niepowtarzalnym doświadczeniem.

K2MNetForms.pl realizacja: