KOMFORTOWE POKOJE

W MEDICAL PARK – RIVERSIDE SPA oferujemy naszym gościom 32 eleganckie i komfortowe pokoje hotelowe. Styl ich wnętrz koresponduje z zewnętrznym otoczeniem. Ujmują niewymuszoną elegancją rozwiązań. Zaprojektowaliśmy je tak, aby za oknem każdego z nich roztaczał się widok na dziką przyrodę rzeki Orzyc oraz park.

DOSKONAŁA KUCHNIA

Wysoki poziom, jaki reprezentuje nasza kuchnia, jest już dostatecznym powodem, aby odwiedzić to miejsce. Szef kuchni potrafi sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom. Wybór dań w naszej restauracji, serwowanych w formie wygodnego bufetu, zmienia się wraz z porami roku. Zachwycające świeżością i aromatem sezonowe potrawy przygotowuje się z naturalnych składników. Za dostarczenie najwyższej jakości produktów odpowiedzialni są, cieszący się zasłużoną renomą, lokalni producenci.

UROKLIWA KAWIARNIA

Tuż obok RESTAURACJI znajduje się KAWIARNIA. Zlokalizowaliśmy ją w przeszklonej werandzie. Dzięki temu przyciąga nie tylko wyborną aromatyczną kawą i pysznymi deserami, ale także wspaniałym widokiem na bujny ogród.

INTERNET W KAŻDYM MIEJSCU

Choć MEDICAL PARK – RIVERSIDE SPA otacza nietknięta cywilizacją przyroda, nie znaczy to, że w trakcie pobytu goście całkowicie są odcięci od zewnętrznego świata. W każdym miejscu w budynku i na terenie ośrodka zapewniliśmy bowiem dostęp do szerokopasmowego Internetu.

WYSOKI POZIOM OBSŁUGI

Ofertę pobytu w MEDICAL PARK – RIVERSIDE SPA zawsze dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań poszczególnych gości. Także postawa personelu wobec nich jest wysoce zindywidualizowana – wręcz osobista. Z jednej strony możliwe jest to dzięki kameralnej skali samego obiektu, a z drugiej, dzięki odpowiedniemu doborowi i szkoleniu naszego personelu.

BEZPIECZEŃSTWO NA KAŻDYM POZIOMIE

Wszystkie obiekty MEDICAL PARK – RIVERSIDE SPA objęte są całodobową ochroną. Za bezpieczeństwo gości odpowiada nie tylko nasz personel, ale także profesjonalna agencja ochrony, która monitoruje obiekt 24 godziny na dobę. Wszystko to razem daje naszym gościom poczucie bezpieczeństwa i wynikający z tego psychiczny komfort, który sprzyja zarówno postępom w rehabilitacji, jak i wypoczynkowi.

K2MNetForms.pl realizacja: