SPOTKANIA RÓŻNYCH KULTUR

Choć pobyt naszych gości w Medical Park – Riverside SPA koncentruje się na zabiegach mających poprawić ich samopoczucie, zadbaliśmy również o to, aby był satysfakcjonujący na każdym innym poziomie: towarzyskim, biznesowym, kulturalnym oraz poznawczym. W tym celu zaaranżowaliśmy wyjątkową przestrzeń do przeżyć z dziedziny kultury wysokiej.

GOŚCIE Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA

Oferta MEDICAL PARK – RIVERSIDE SPA została doceniona na targach turystycznych w kraju i zagranicą, zarówno przez lokalnych, jak i międzynarodowych touroperatorów. W związku z tym od samego początku istnienia nasi goście reprezentują różne, często odległe kraje. Dzięki temu MEDICAL PARK – RIVERSIDE SPA staje się miejscem wyjątkowych spotkań i początkiem wielu interesujących znajomości.

SPOTKANIA ZE SZTUKĄ

Galeria sztuki w MEDICAL PARK – RIVERSIDE SPA to znacznie więcej niż przestrzeń, gdzie eksponuje się rzeźby i obrazy. To miejsce, w którym często można spotkać ich twórców, czy to przy okazji regularnie odbywających się wernisaży, czy podczas aukcji dzieł sztuki. Osobista relacja z autorem wydatnie podnosi subiektywną wartość dzieła i przyjemność płynącą z obcowania z nim.

SPOTKANIA Z MUZYKĄ

Panującą wokół MEDICAL PARK – RIVERSIDE SPA ciszę uznaliśmy za najlepsze z możliwych tło, na którym mogłyby rozbrzmiewać najwspanialsze utwory muzyczne. Aby zapewnić naszym gościom odpowiednią jakość i intensywność przeżyć, organizujemy kameralne koncerty. W zależności od pory roku i pogody aranżujemy je na świeżym powietrzu lub wewnątrz ośrodka.

NA SPOTKANIE NOWYCH DOZNAŃ

Nie trzeba jechać od razu do Gruzji czy na Litwę, aby spróbować czegoś nowego. Jeśli chodzi o oryginalne produkty spożywcze z tych i innych krajów, wystarczy pobyt w MEDICAL PARK – RIVERSIDE SPA. Specjalnie dla naszych gości sprowadzamy najlepsze gruzińskie wina oraz urządzamy ich degustacje i aukcje. Także wyborne litewskie piwa mają swoich wielbicieli. Nic dziwnego – zarówno te pierwsze, jak i drugie – są w swoich kategoriach uznawane za jedne z najlepszych na świecie.

K2MNetForms.pl realizacja: